Opinia na temat pracy firmy remontowej ze Swarzędza

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność skorzystania z usług firmy remontowo-usługowej prowadzącej działalność w zakresie usług remontowo-budowlanych na terenie Swarzędza i okolic. Firma wykonała u nas między innymi całkowity remont łazienki wraz z montażem nowego wyposażenia. Nasza opinia na temat firmy matrixo jest jak najbardziej pozytywna, jesteśmy całkowicie zadowoleni z ich usług i jeśli ktoś jest z Poznania, Swarzędza lub okolic i poszukuje kogoś kto przeprowadzi remont to polecamy matrixo.pl – usługi remontowo budowlane swarzędz Firma posiada bardzo szeroki zakres prac i bardzo atrakcyjne ceny. Wykonują oni między innymi takie usługi jak:

  • prace wykończeniowe
  • prace adaptacyjne
  • Kładzenie płytek
  • Malowanie
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Prace montażowe
  • Tapetowanie

i wiele innych. Więcej szczegółów można znaleść na ich stronie w dziale cennik.

Z własnego doświadczenia wiemy jak trudno jest znaleźć porządną firmę remontową. To nie była nasza pierwsza styczność z tego typu problemem. Pracownicy w takich firmach są bardzo różni. Niestety większość z nich uważa się za “specjalistów”, a później okazuje się, że odstawili po prostu zwykłą fuszerkę, niezgodną z naszymi oczekiwaniami. Często potrafią tacy pseudo specjaliści powiedzieć, że czegoś nie da się po prostu zrobić, szukając wymówki, ale żądają później zapłaty za wykonaną przez siebie pracę.

Jednym z naszych nieprzyjemnych styczności z pseudo firmą remontującą mieszkania zaliczyliśmy w czasie gdy chcieliśmy odmalować nasze biuro. Rozpoczęliśmy poszukiwać malarzy, wykonaliśmy wiele telefonów żeby zapoznać się z cennikiem jaki proponują firmy. Rozrzut był bardzo duży, ale my chcieliśmy kogoś taniego. Skusiliśmy się więc na specjalistów, którzy zaoferowali najniższą cenę za swoją pracę. Co więcej okazało się, że mieszkają oni bardzo blisko naszego biura, mogli więc bardzo szybko wykonać wycenę, która nas zaskoczyła pozytywnie. Zdecydowaliśmy się na usługę malowania – wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że cały proces trwał o wiele za długo bo okazało się, że całość prac będzie wykonywana tylko i wyłącznie przez jednego pracownika. Naszym zdaniem klient powinien być na początku informowany ile osób będzie pracowało przy remoncie i jak długi mniej więcej on potrwa, żeby później nie było takiej sytuacji jak u nas. Musieliśmy mieć urlop przez więcej dni niż planowaliśmy ze względu na wydłużony proces malowania. Dlatego też trzeba pamiętać o takich szczegółach.

W przeciwieństwie do malarzy, którzy malowali nam biuro, firma matrixo.pl wykonała swoją robotę perfekcyjnie i szybko informując nas na wstępie jak długo może trwać remont naszej łazienki. Końcowy efekt prac był fantastyczny, dlatego też w przyszłości, kiedy będziemy potrzebować jeszcze raz kogoś kto wyremontuje nasze mieszkanie, biuro będziemy wiedzieli do kogo mamy się odezwać.

Jeśli i Wy poszukujecie kogoś do wykonania prac remontowo-budowlano-usługowych to POLECAMY!